Oslavili jsme 25 let od založení firmy

25 let od založení firmy W.E.B a 20 let fungování jako akciová společnost – to už je pořádný důvod k oslavě. Velkolepá oslava se konala v září 2019 v sídle firmy v Rakouském Pfaffenschlagu a byli na ni pozváni všichni naši partneři i souputníci. Mezi více než 300 účastníky oslavy jsme s úctou a hrdostí přivítali takové hosty jakými jsou rakouský spolkový president Alexander van der Bellen, zemský rada Ludwig Scheritzko, prezident firmy Vestas Central Europe Nils de Baar nebo německý vědec a politik Ernst Ulrich von Weizsäcker.

Pan president Van der Bellen poukázal ve své pozdravné řeči na to, jak jsou společnosti jako je W.E.B důležité v boji proti klimatickým změnám: „Klimatická krize se pro nás všechny stala velmi reálnou a nepříjemnou realitou. To vyžaduje společnosti, které uvažují a jednají udržitelně. Cesta W.E.B se vyznačuje průkopnickým duchem a inovativní silou. Za zmínku stojí zejména regionální základna W.E.B, kterou si udržela i přes svůj mezinárodní růst. To mi dává odvahu pro naši budoucnost.“

Členové správní rady, pánové Michel Trcka a Frank Dumeier ve svých proslovech vyzdvihli mimo jiné skvělou práci celého našeho mezinárodního týmu díky němuž se nám daří udržovat vedoucí roli v energetické transformaci a také účast široké veřejnosti – našich akcionářů – na naší cestě za čistou energií.

I další řečníci vyzdvihli roli firmy W.E.B v boji za lepší a čistší svět a popřáli nám dlouhá léta a sílu do další práce.